Boya Hizmetleri

Boya Badana Hizmetleri

Evinizde, iş yerinizde, kurumunuzda kısacası tüm yaşam alanlarında Boya; binamızın iç ve dış unsurlarını koruyan ve bize sağlıklı yaşam alanları sunan ilk katmandır. Prestij Dekorasyon olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde uzman ekibimiz ile boya ve badana işlemlerini en kaliteli malzemeler kullanarak en iyi işçilik ile gerçekleştirmekteyiz.

Ankara genelinde vermiş olduğumuz boya badana hizmetlerimiz sizin tercih ettiğiniz zaman dilimine ve işin büyüklüğüne bakılmaksızın her bir işi 100% kaliteli işçilik ve malzeme ile en hızlı ve uygun şekilde tamamlamak Prestij Dekorasyon olarak birinci önceliğimizdir. Tüm hizmetlerimiz de kaliteli işçilik ve bütcenizle orantılı olacak şekilde uygun kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Kurumsal niteliğinden ödün vermemiş Prestij Dekorasyon olarak uygun fiyat desteği ile evlerinizi en kaliteli şekilde renklendiriyoruz.

Ev ve işyerleri ile Bina içi ve bina dışı boya badana işleriniz profesyonel ekibimiz ile hızlı ve temiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstediğiniz marka, istediğiniz renk boyalar, istediğiniz şekilde istenen yüzeylere profesyonel şekilde uygulanmaktadır. Boyanan ortamdaki eşyaları toplamaktayız, boya poşetleri ile muhafazaya almaktayız, dökülen duvarları alçı sıva ile sıvayarak boya badana işlerinizi itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma Şeklimiz

Alanında uzun yıllardır çalışan ve belirli bir birikime sahip Profesyonel ustalarımız ile kaliteli işçilik sunuyoruz. Sözleşme ile çalışıyor, iş başlangıcı ve bitimini, ödeme koşullarını, iş güvenliği ve beslenme ihtiyaçlarını, nakliye süreçlerini, yapılacak iş süreçlerini sizlerle mutabık kalarak resmiyete döküyoruz. En uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz, çünkü 2. ve 3. kişileri araya katmıyoruz, doğrudan biz çalışıyoruz. Söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz, çünkü sizin gibi söz verdiğimiz diğer müşterilerimizi bekletmek istemiyoruz. İhtiyaçlarınızı yerinde tespit ederek not alıyoruz ve fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere iletiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için her daim teşekkür ediyoruz.

Hemen Ara