Alçıpan Hizmetleri

Alçıpan – Kartonpiyer Çözümleri

Alçıpan bölme duvar, alçıpan tavan, alçı duvar, kartonpiyer tavan, kartonpiyer modelleri, stropiyer tavan, stropiyer tavan modelleri için bilgi ve fiyat almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzun yıllardır çalışan ve belirli bir birikime sahip Profesyonel ustalarımız ile kaliteli işçilik sunuyoruz.

Sözleşme ile çalışıyor, iş başlangıcı ve bitimini, ödeme koşullarını, iş güvenliği ve beslenme ihtiyaçlarını, nakliye süreçlerini, yapılacak iş süreçlerini sizlerle mutabık kalarak resmiyete döküyoruz. En uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz, çünkü 2. ve 3. kişileri araya katmıyoruz, doğrudan biz çalışıyoruz. Söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz, çünkü sizin gibi söz verdiğimiz diğer müşterilerimizi bekletmek istemiyoruz. İhtiyaçlarınızı yerinde tespit ederek not alıyoruz ve fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere iletiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için her daim teşekkür ediyoruz.

Neden Alçıpan?

PH değeri insan vücuduyla aynıdır; bakteri üretmez.
Yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5cm genişliğindeki en basit Alçıpan duvar, yangına 30dk. dayanıklıdır
Esnektir. Deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz.
Hafiftir, 1m boyaya hazır Alçıpan bölme duvar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir.
Mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar ve eviniz nefes alır. İçerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir, ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler.
Yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz.
Alçıpan ile oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz.
Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz.

Hemen Ara